| NemNUZ a întrebat:

Voi ce masina ati prefera sa va cumparati cu daca ati avea familie pana la 30.000 euro cu tva

Răspuns Câştigător
| silvester13051996 a răspuns:

Mercedes clasa r

7 răspunsuri:
| M1hai a răspuns:

Un Lexus sau un Mitsibishi, BMW, Audi

| BIS99 a răspuns:

Honda Accord (2007 cu 2 tobe)

| sigfreud a răspuns:

Mercedes s320, 4matic, full, second hand, an 2007-2008 fara nici o ezitare.

| Cristy15 a răspuns:

Ohooo...ai ceva bani de dat pe masini
Eu mi-as lua un VW Passatwinking
Fiecare cu parerea luiwinking

| RollsRoyce a răspuns:

Chevy Camaro 2LT
E unul in dolj de vanzare cu 29.000; http://www.autodelux.ro/? page=detalii&model=120&subpage=galerie_foto&type=in_stoc

Sunt f. f. putine Camarouri in tara, si cu asa masina sigur faci impresie si e o bestie :P

| stefdrift a răspuns:

De ce nu un range rover evoque, vw tuareg, bmw x5 sau de ce nu o lancia thesis full.are dotarile unui bmw seria 7 la pretul unui bmw 320 d plus un aspect frumos. funda?

| stefdrift a răspuns:

Un range rover evoque, vw tuareg, bmw x5 sau de ce nu o lancia thesis, este limuzina un aspect frumos, dotarile si spatiul interior al unui bmw seria 7 dar la banii unui bmw 320. funda?