| exatlonromaniarazboinicii a întrebat:

Voi cum ati luat invatat ca sa luati permisul de conducere?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Intai, inveti toata legislatia rutiera cu toate legile ei si apoi te apuci de chestionare, ca sa stii sa le faci corect si evident sa le aplici pe strada, in trafic, cand sofezi.

| UsualBoy a răspuns:

În primul rând, pentru a te obișnui cu limbajul citește cartea iar pentru a o înțelege mergi la cursurile de legislație, sunt foarte importante.

| Fotbalistul123 a răspuns:

Eu am citit o data, cu atentie cartea aia, si cu 2 3 zile am facut chestionare la greu de pe diferite site uri sau aplicatii( majoritatea site urilor si aplicatiilor pe telefon contin aceleasi intrebari, deci poti descarca orice, vezi si tu sa aiba rating bun pe magazin play laughing) )
Eu am luat sala cu 26, apropo. happy
Mult succes!

| Burghelea_Andrei_1992 a răspuns:

Intra pe Școala auto.ro.
Acolo ai toată legislația explicată video și audio.eu am învățat o săptămână de acolo.si am făcut chestionare.is exact aceleași întrebări că la sala.bafta