| MiculFaraon a întrebat:

Volkswagen Golf 6 2012 sau BMW seria 3 2008? Va rog frumos sa imi spuneti ce ati alege si de ce. Vreau sa achizitionez luna asta una dintre aceste 2 masini si nu ma pot decide. Va multumesc.

3 răspunsuri:
| Ronaldo_Ronaldo_1997 a răspuns:

Volkswagen man ca e mai bun decat bmw seria 2008 bmw si tata are volkswagen doar ca nu golf 6 2012 si il are din 2007 si merge bine bmw costa si mai mult sau vezi tu nu sunt cersetor de funde>3

| thegodfather12 a răspuns:

Golf, mai ieftin din mai multe puncte de vedere( intretinere, consum)

| domoooooo a răspuns:

Volkswagen man ca e mai bun decat bmw seria 2008