| theROOcKsTArr a întrebat:

Volkswagen Touareg sau Volvo xc90?

12 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Volvo. E mai rarut, mai putin manelizat. Si imi place marca.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Wolkswagen Touareg, Volvo a fost o marca de renume dar in timp totul s-a schimbat.

| Broadband a răspuns:

Volvo. mie unu imi place, arata prea tare la interior.

| LaTulipeNoire a răspuns:

Eu as alege Volvo desi Touareg imi facea cu ochiul...Sa stiti ca Volvo nu mai e ce a fost odata, cunosc proprietari cu volvo vechi care nu au schimbat in viata lor nicio piesa la ele, doar consumabilele.Nemtii spun ca Volvo este o masina proasta, care nu este fiabila si care are tabla subtire! Cu toate astea, tot la Volvo raman, masina fiabila, nu o vezi tot timpul pe strada, dotari relativ bune, design placut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Volvo... e mai mare la interior.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Volvo categoric. touareg e o masina de tzagan burtos si nu e fiabila deloc mai ales motorizarea 2. 5d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Touareg fara dubii

| Graphee a răspuns:

Volkswagen Touareg

| 54ndy a răspuns:

Touareg

| TJohannaB a răspuns:

Http://www.zeus.home.ro

Da click pana ajungi la alerta cu nr. 150 dar citeste ce scrie acolo o sa fie misto!

| Vladys63 a răspuns:

Volkswagen Touareg

| Alin_8845 a răspuns:

Volkswagen touareg