| anonim_4396 a întrebat:

Ce alegi? volvo xc60 sau vw touareg?

Răspuns Câştigător
| BoMbOnIkRoOzSiDuLcE a răspuns:

Volvo xc60

8 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Sunt clase complet diferite. Touareg e in clasa cu XC 90 nu cu XC 60, este o masina mult mai incapatoare, este cu p capacitate medie in off road. XC 60 este o masina relativ mica, un motor ok dar pus mult prea in fata pentru siguranta ceea ce creste consumul masini ne fiind echilibrata greutatea fata/spate.

Comparatia pe care o faci tu XC60 cu Touareg e ceva de genul Smart cu Aro... nu exista termen de comparatie!

| RB26DETT a răspuns:

De ce?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Touareg.

| mola a răspuns:

Amandoua? laughing

| EeMMinem a răspuns:

Touareg clar

| constantinescu98 a răspuns:

Volvo xc60 dar si un tuareg e bine venitlaughing)