| crystyano18kry a întrebat:

Vreau o asigurare cat mai ieftina in Uk.Nu are importanta cat de proasta e, important e sa fie valabila pentru politie si o vreau pe o luna maxim. Ma poate ajuta cineva? Ofer funda

1 răspuns:
| RefinedStrings a răspuns:

Îți faci pe contul tău și inventezi o persoana bătrână cu no claim bonus lung pe o adresa fictiva și te treci ca și utilizator secundar. O sa meargă vreo 3 săptămâni după care firma de asigurări vede ca nu exista persoana aia și Îți anulează asigurarea. Asigurarea se face verde pe askmid în 2-3 zile lucrătoare.