| niko23 a întrebat:

Vreau o parere despre anvelopele allsesson, ce recomandati?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Bridgestone

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Depinde de cum stai cu banii - intre 222 și 999 (sau mai mult) de care vrei?

| mgtow a răspuns:

Multi nu recomanda pentru ca rezista mai putin, depinde cat mergi cu masina daca iesi doar sambata sau duminica cu ea merita altfel pe distante lungi toata ziua nu.

| baru a răspuns:

Pret calitate Continental.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Teoretic sunt niste prostii, practic insa, pe masinile mici si neperformante, sunt cea mai buna alegere. Are tata pe a lui, se comporta bine si iarna, si vara (dar sunt noi).
Masina aia oricum nu prinde 200, e si usoara, iar ca si rulaj... Am adus-o de la doua judete distanta in decembrie, si abia daca am facut 1000km cu ea prin oras. Nu cred ca mai prinde alt set de cauciucuri pana la rematizare, in stilul asta.