| Winners10 a întrebat:

Ce parere aveti despre anvelopele de la TIGAR? Isi merita bani? Sunt ok?
Trebuie sa imi schimb anvelopele de vara si nu stiu ce sa iau.

3 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Evident nu se compara cu un brand de lux, iar eu unul prefer o anvelopa SH de marca decat una noua de buget.
Totusi, comparativ cu zeci de alte variante noname, poti tine seama ca fac parte din grupul Michelin si au implimentat un sistem de management al calitatii certificat ISO 9001.

| kar1GaNNN a răspuns:

Eu am luat odată si s-au tocit foarte repede.
Iti recomand Micheline.

| Winners10 explică:

Cred ca nu are nici un rost postarea ta cu intrebarea mea.