| Florin_Berariu_1989 a întrebat:

Vreau sa cumpar o masina din belgia si nu stiu ce acte imi trebuie sa scot numere provizorii si cam cat m'ar costa.eu lucrez pe tir aici si nu am rezidenta.nu stiu cum sa procedez.cat oare ma >costa? va rog ajutati-ma

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Fara acte in regula nu iti permiti sa ai o masina pe cale legala, o pui pe numele la o cunostinta de incredere daca e sa suporte tot taxe una alta tu dai banii si el se ocupa de astea... Fara numar de rezident comunitar nu faci nimic. Ala e baza.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Unde vrei sa te plimbi cu ea?