| strafore a întrebat:

Vreau sa cumpar o masina microcar!
Sa fie pana in 1500 euro si anul 2000 in sus.
Care imi ziceti oferta mai buna aveti vot plus fundawinking

13 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Nu vei gasi un microcar imatriculabil in Romania pana in 1500 de euro chair daca sunt primele modele din `96. Daca vrei ceva NEimatriculabil da un mesaj privat si iti pot aduce dar nu ti le recomand fiindca sunt mai mult caricaturi decat masini. Sunt bune daca nu ai loc de parcare ca le iei si le pui in cur ca pe fieru de calcat!

| FurtunaDiesel a răspuns:

Cedryck omul vrea ceva imatriculabil cred!

| FurtunaDiesel a răspuns:

Daca nu trebuie imatriculata si vrea sa mergi cu ea decat pe cand desii nu ii vad rosul mai bine ia un ARO ca oricum pe camp nu te intreaba nimeni de sanatate!

Apache
| Apache a răspuns:

1500 de euro si 2000 in sus? ...nici nu vrei multe!
vezi asta :
http://www.auto.ro/peugeot-206/896676.html

Apache
| Apache a răspuns:

Dar daca te referi la microcar.ce pot fi conduse pana in 16 ani...nu gasesti sub 4000 de euro! :.si nici nu se merita! cat le vezi de mici, atat sunt de scumpe!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

FurtunaDiesel de unde stii tu ca vrea imatriculabil? A specificat cumva acest lucru?

| NoCharachter a răspuns:

In Romania, masinile din anii 200 in sus nu se gasesc la 1500 de euro. Poate doar Daciile alea mai rablagite. Daca vrei asa o masina de ieftina o sa gasesti in strainatate, doar ca o sa fie cu volanul pe dreapta. Si. e destul de greu sa conduci o masinca cu volanul pe dreapta in Roamania.

| strafore explică:

Nu trebuie inmatriculata neaparat.
si ma refer la MASINA FARA PERMIS. vreau sa vad ce ziceti voi, ca eu am gasit, dar mai astept oferte etc.

| strafore explică:

Pai pe mie imi trebuie prin oras, nu este mare orasul, nici semafoare nici sensuri giratorii nu sunt sa zic asa.
Daca as vrea sa merg pe camp, as lua o dacie cu 300-400 euro si as merge cu ea toata ziua pe camp laughing

| Bogdan_Dumitrascu_1985 a răspuns:

Am eu de vanzare microcar vingo din 2001 cu geamuri electricie inchidere centralizata fuctioneaza perfect

| Haba_Ovidiu_Adrian_1987 a răspuns:

Am un microcar an 1800 negociabil anscris an hd stare foarte buna de functionare