| Mihnea_2650 a întrebat:

Salut, deci acum implinesc 16 ani si vreau sa imi cumpar ATV, scuter sau masina pentru 16 ani. Dar nu sunt decis inca. Daca ar fi sa imi iau masina, mi-as lua pana in 1500-maxim 2000 de euro. Pana in banii astia gasesc in stare buna?
Si daca ar fi sa aleg intre scuter si atv ce mi-ati recomanda si de ce? Mersi mult big grin
P.S. va rog nu ziceti ca is prea mic sau ceva, pentru ca stiu cat sunt de responsabil, si mie imi trebuie mai mult pentru oras, sau cat sa merg la un gratar thinking

1 răspuns:
| OOOLEOOO a răspuns:

Daca esti baiat de oras, un scuter este alegerea cea mai buna, mic practic si rapid (Nu uita, nu-l da la tot prostu sa se care cu el)

Daca Esti baiatu de munte, un atv sau un cross e mai bine, e foarte frumos sa strabati dealurile si capiile cea ce nu o poti face cu un scuter obisnuit.

Despre masina, Eu zic sa mai astepti pana cand o sa poti conduce una mare.