| Username0000 a întrebat:

Vreau sa cumpar o masina noua, un hatchback de preferinta, cu 5 usi si tractiune integrala. As vrea ceva de dimensiunile Audi A3, dar nu mai scump de 9-12.000€. Dau funda.

Răspuns Câştigător
| Roman_Florinel_1956 a răspuns:

Dacia duster

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cam mult vrei tractiune integrala su sb 12.000. Cred ca Fiat Panda e singurul, dar la 4x4 probabil trece de 12.000

| danyfrz a răspuns:

Iti recomand skoda octavia 4X4 breack sau hatchback sunt foarte bune am si eu si sunt multumit de ea si nu este asa de scumpa max 10.000€