| Iancu_Adrian_1980 a întrebat:

Vreau sa cumpar un scuter electric cine ma poate ajuta?

5 răspunsuri:
| Gelu16 a răspuns:

Vedeti ca au mai fost intrebari similare. Pentru sotia mea am luat de mai mult de 1 an de la www.step2.com.ro, dar exista si www.triciclete-adulti.ro, ww.mobilitate-shop.ro, etc.

| Iancu_Adrian_1980 explică:

Vreu sa cumpar scuter electric pentru persoane cu handicap ma poate ajuta cineva? sau are cineva de vanzare?

| viotedy a răspuns (pentru Iancu_Adrian_1980):

Cauta pe ocazii sau mercador.este cineva la Oradea care are la 22-25 mil.cu 3-4 roti.acum nu stiu daca au baterii bune, ca daca nu mai costa si alea vreo 12 mil.