| Roxanabuiltforsin a întrebat:

Vreau sa-i trimit un mesaj frumos, lung prietenei mele cele mai bune are cineva ceva idei?

2 răspunsuri:
| fuzzer a răspuns:

Nu inteleg un lucru. Tu vrei sa-i trimiti un mesaj "lung". Ce putem intelege noi din asta?

Ma rog, tu trebuie sa stii, sa scrii ceea ce simti, ce crezi. Nu sa-i transmiti ideile altora. Asta inseamna ca n-ai personalitate. Wow, ce filozof sunt!laughing

Ideea e ca, trebuie sa-ti cercetezi inima, sentimentele si trairile, si sa i le spui din perspectiva ta. Cum il vezi tu, si cum vedeti voi relatia voastra.

Ceao!

| SDana a răspuns:

Mesaj de? La multi Ani, prietenie, dragoste...