| Roxanabuiltforsin a întrebat:

Vreau un mesaj de Pasti. frumos vreau sa il trimit prietenei mele cele mai bune happy si nu am idee cam ce. la sfarsit sa ii scriu ceva frumos. ca ii multumesc ca nu m-a dezamargit si ca ii multumesc pentru tot. are cineva vreo idee?

4 răspunsuri:
| lolz1 a răspuns:

Daca i-l trimiti din inima va aprecia indiferent de felul mesajului :

Pe vremuri oamenii aveau inimi de aur si cruci de piatra, acum au inimi de piatra si cruci de aur, fie ca sfanta sarbatoare a invierii sa readuca aurul in inimile noastre. Sa ai parte de lumina in inima si-n gand, credinta, sanatate si iubire. Multumesc pentru toate clipele frumoase petrecute impreuna si sa speram la cat mai multe impreuna.
Un Paste fericit alaturi de cei dragi, te iubesc!

| AngeloDragoiecelmaitare a răspuns:

Vrei doua oua si un carnat de la prietenul tau glumeam gandeste-te

| Prose15 a răspuns:

"Să paştem cât de mulţi, să paştem toţi de-o dată, chiar dacă iarba nu-i legală, măcar e tolerată."
"16 iepuraşi: opt se spionează, cinci sunt la somnic şi frumos visează. Doi mai albiori dau cadouri de sărbători. Iar ultimul a citit: un nou Paşte fericit!"
"De Paşte să iei de poftă, nu să mănânci de foame, carnea de miel are cam 200 de calorii la suta de grame."
"Mai bine dau mesaje de Paşte decât să fac minute adiţionale. Mi-am dat salariul ca să umplu masa de bucate tradiţionale."
"Simte-te bine de Paşte şi înfruptă-te cu bucate. Bucură-te ca daltonistul când vede ouă colorate."

Citeste mai mult pe REALITATEA.NET: http://www.realitatea.net/mesaje-de-paste_1172429.html#ixzz2SGikxyXF
Follow us: @realitatea on Twitter

| creatatha a răspuns:

Te poti inspira daca doresti de aici:http://mesaje.sentimente.ro/Paste Succes!