| Passatb6 a întrebat:

Vreau sa iau o masina 4500€ tractiune fata diesel peste 130cp.
M-am gandit la o bora 131cp, am avut golf 5 doar ca vreau altceva.
Sa fie frumos ca sa ma duc la competitii pe partea de aspect cu el.

9 răspunsuri:
| Alexandru250201 a răspuns:

De banii astia iti iei o mazda si arata mai bine decat o Bora

| NeaNicu78 a răspuns:

Daca îți plac motoarele diesel de la vw îți recomand Seat Leon Cupra, dar gusturile nu se discută sper sa găsești ceea ce cauți, bafta

| Passatb6 explică (pentru Alexandru250201):

Ce mazda

| Panamax a răspuns:

Ce competitii?
Care scoate fum mai mult?
Care troncane mai mult sau care vibreaza mai mult?

| Passatb6 explică (pentru Panamax):

Am prieten, golf 4 arl 1. 9tdi dus in 220cp/230 fara pic de fum in sarcina. Daca se vrea, se poate!

| Panamax a răspuns (pentru Passatb6):

Eu am un prieten cu 2.0 tfsi, modificat pe ici pe colo.
Nici el nu vede fumul la 1, 9 tdi deoarece au tendinta sa ramana intotdeauna in spatele lui.

| Passatb6 explică (pentru Panamax):

2.0tfsi nu exista pe Vw. Ci pe audi

| Panamax a răspuns (pentru Passatb6):

Tfsi de 2.0 sau tsi 2.0 este fix acelasi motor.
Se monteaza pe Seat, VW Audi si Skoda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Audi A3