| DrunkenIrish a întrebat:

Vreau sa imi cumpar o masina, am 3300 de euro.Nu as prea dori una mai veche de 2008.As vrea sa arate bine si sa fie un consum cat mai bun.Ma gandeam la un Seat Ibitza(2009-2011) sau Renault Laguna 3(2008-2009,1.5dci).Ce imi recomandati?(nu ma pricep cu masinile).(Volkswagen nu gasesc care sa imi placa la banii astia)

2 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Mazda 3 nu iti place? Gasesti an bun si e o masina foarte fiabila si nu exagerat de scumpa la intretinere, ai distributie pe lant.

| DrunkenIrish explică (pentru Intruder19):

Nu imi prea place cum arata si rugineste destul de rapid din cate am inteles.Dar iti multumesc mult.