| Bikerul a întrebat:

Vreau sa imi pun niste leduri asemanatoare cu cele de la politie pe grila din fata la masina.Fac asta deoarece vreau sa para putin mafia avand in vedere ca masina e neagra.Intrebarea este se v-a lega politia de mine din cauza asta? Aveti aici o imagine pentru a va face o idee despre ce vorbesc. http://i014.radikal.ru/1011/bd/266e5a9933d5.jpg

3 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Montarea la autovehicul, remorca sau tramvai a luminilor de alta culoare sau intensitate, a altor lumini ori dispozitive de avertizare sonora sau accesorii ori modificari neomologate se sanctioneaza cu 6-8 puncte amenda si masura administrativa de retinere a certificatului de inmatriculare.
Deci da, vei avea probleme din aceasta cauza.

| nelyjoly a răspuns:

Daca vrei neaparat sa ramai fara cerificatul de inmatriculare pune ce lumini vrei in plus pe masina. Succes.

| b4stefa a răspuns:

Fii sigur! cel putin eu asa as face!