| Constantinescu_Alex_1994 a întrebat:

Vreau sa incep scoala de soferi (BUCURESTI) si am gasit o oferta la SOSO AUTO.
dar sunt cam suspecti.
sunt persoane care au facut scoala la ei?
Recomandari?
Bugetul este de 1000lei

4 răspunsuri:
| crytical a răspuns:

Suspecti? da ce crezi ca is criminali in serie? laughing

| Kreefy a răspuns:

Sincer nu stiu ce sa zic, dar pe langa bugetul ala de 1000Lei mai asigura-ti niste bani
900-1000Lei te costa abia examenul propriu-zis. + taxele, sala, permis, acte te ajunge la 1200-1300Lei

| Mario76 a răspuns:

Eu ti-as putea recomanda un instructoe bun, dar este din zona Titan. Altfel, scoala Teo au si instructori buni. Nu stiu daca mai exista scoala Ilioara... E buna.

| BeBeRHv a răspuns:

Fa la particulari, nu scolii...