| mikoto a întrebat:

Buna! Sunt din Bucuresti, vreau sa fac scoala de soferi si caut instructor cu rabdare si intelegere potrivit pentru o fata. Fetelor (mai ales), daca aveti recomandari, please share happy

2 răspunsuri:
| DovleacTurbat a răspuns:

Nu sunt fata, n ai precizat nici sectorul, dar caută pe tiktok Alexandru Stefan Dobrescu.
Transmite live ședințele (bineînțeles, fără a prezenta identitatea elevului, filmează doar in față).
Separat de asta e profesionist atât dpdv al informațiilor deținute și oferite vouă ca și cursanți cat și al modului de predare, evaluare etc.
Are și curs de pilot la academia Titi Aur, daca nu ma înșel.
Da'i un ochi, nu ai ce pierde.
Prețul e mediu spre mare, dar calitate.

| mikoto explică (pentru DovleacTurbat):

Multumesc frumos pentru raspuns! Nu am precizat sectorul, pentru mine conteaza mai mult caracterul si modul de predare.