| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa mi cumpar o masina second hand marca bmw sau.Imi puteti spune care sunt cele mai cunoscute site uri de vanzari auto la mana a doua?(m ar interesa cel mai cunoscut, dar si celelalte).Ce puteti sa mi spuneti despre bmw(stiu doar ca are tractiune spate) si ce serie ar fi ideal sa mi achizitionez(serie 3, 4,5,6,7), care e mai bun?

1 răspuns:
| IuliaChirila14 a răspuns:

Eu stiu ca cel mai cunoscut site de unde am cumparat si eu este OLX.