| AK47 a întrebat:

Vreau sa schimb niste difuzoare auto stock cu unele aftermarket care au acestea crossovere.
Este nevoie de anumite cabluri in plus pentru ele fata de cele stock?
Ce rol au crossover-ele de la difuzoarele auto?
Se merita inlocuirea unor difuzoare simple cu unele care au crossovere tinand cont ca playerul este unul stock?

Thanks! happy

Răspuns Câştigător
| D3jflv a răspuns:

Nu iti trebuie alte cabluri si da merita sunteul este mai curat si mai real deci te sfatuiesc sa le cumperi.Pot sa afirmez deoarece si eu am la fel