| NoxuuDoeiian a întrebat:

Salut, am o mazda 2 2009 si as vrea sa-i pun 2 difuzoare after market, am difuzoare doar pe fata si cele de pe fata vreau sa le pun pe spate. Si cele aftermarket sa le pun pe fata, dar problema e ca nu stiu ce putere poate duce cd playerul rms pe fiecare boxa ca sa stiu ce difuzoare sa imi iau. Si inca ceva, cam cat de greu este sa le montezi si daca se potrivesc orice difuzoare vreau sa intreb

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Mergi la un profesional in tuning, el ti le gaseste si le pune bine, tu nu esti mecanic nici electrician incat sa pricepi treaba