| EricCartman a întrebat:

Vreau sa stiu daca la un Renault Kangoo de 1, 2 din 1998, benzina fara servodirectie se poate adapta servodirectie.

Răspuns Câştigător
| TenZo a răspuns:

Merge pusa servo directie pe Renault Kangoo.Caseta directie de r18 in locul celei de Renault.Doua probleme am intalnit cand am vrut sa montez o astfel de cutie si anume prinderea axului volanului de caseta si biletele de directie( care trebuiesc scurtate (caseta de directie poate sa fie un pic mai lunga sau mai scurta).Si mai ar fi una dar se rezolva usor si anume montarea pompei de servo pe motor. Sper ca ai inteles ceva

3 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Estila fel de aberant ca personajele din South Park. Aia macar au umor!

| zozo74 a răspuns:

Din cate stiu DA se poate insa este destul de costisior mai ales la serviceul autorizat Renault Succes. Funda?

| vladrachieru a răspuns:

Ai reusit sa pui servodirectie pana la urma? sunt interesat si eu, cu toate ca spre surprinderea mea, nu stiu cum e la tine, dar chiar si fara servo merge acceptabil, nu se compara cu altele fara servo