| withoutmoney a întrebat:

Vreau si eu plss modele de motoare (modele mai noi peste 650cc) care au dimensiunile cele mai mari ca toate motoarele noi le-au facut de parca au 50 cc angry

Răspuns Câştigător
| InfoMotoRo a răspuns:

Exista mai multe motociclete chiar de 650 care nu-s tocmai mici. vezi Deauville, vezi Transalp, vezi V-strom. Daca te referi la sportive... nu vad de ce ai vrea o motocicleta mare. http://www.infomoto.ro/catalog-infomoto vezi in catalog cam ce motociclete exista

5 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Vrei ceva mare? BMW R 1200 GS ADventure!

| razwan3l a răspuns:

Http://www.bikeshop.ro/ aici gasesti de toate

Răspuns utilizator avertizat
| withoutmoney explică:

De gasit le gasesc dar nu asta ma interesa razwan3l

| withoutmoney explică:

Scz am uitat sa precizez ca ma intereseaza modelele sport