| Andreeamiruna67 a întrebat:

m ar interesa cat ma costa scoala pentru permis de a1
si vreau mai multe detalii si despre motoare si despre tot ce stiti.
si mai vreau sa stiu si cam ce pret au motoarele de a1..multumesc

Răspuns Câştigător
| MValentin a răspuns:

Buna daca nu ma insel costa pana in 1500 dar depinde si de scoala la care dai. De exemplu pentru b eu am dat cu 18 milioane si stiu scoli care se da cu 26 milioane diferenta nu o stiu.
Tot ce mai stiu este ca trebuie sa faci 17 corecte din 20 intrebari. In rest motoarele pentru a1 le gasesti cu un search pe net

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Și cam câte detalii vrei pe gratis? Ce faci cu motoarele dacă afli ce preț au?

| MValentin a răspuns (pentru sadrian46):

Ce raspuns inutil de rahat ai dathappy

| sadrian46 a răspuns (pentru MValentin):

Pe ce te bazezi că a fost inutil? Dta ce rol ți-ai asumat aici, să chibițezi răspunsurile altora și să emiți judecăți de valoare?

| Krax256 a răspuns:

Stai sa inteleg...ai internet, esti aici pe site, poti cauta cu google, suna la scoli sa te interesezi de preturi etc. - dar tu vrei sa-ti faca altii treaba si sa-si rupa timp din viata lor pentru ca ti-e prea lene sa cauti singur? Nu vrei sa-ti si mestecam mancarea in locul tau?

| Andreeamiruna67 explică (pentru Krax256):

Heiheihei...voiam sa aflu de la persoane care stiu deja..nu v am pus sa cautati voi