| Yee a întrebat:

Yee(Salut)! Care e cea mai scumpa marca de masini din lume?

11 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

laughing tare

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Lexus

| FakeJoker a răspuns:

Ca sa-ti dau un raspuns care sa te lumineze putin fata de cele anterioare, majoritatea producatorilor renumiti precum Mercedes, Audi, ferrari, bugatti, lexus, cadillac, bentley, etc sau si anumite editii special (10 masini de exemplu) sau doar 1, facute la comanda, placute cu aur, schimbator din platina, si multe altele, tot felul de minunatii, care depasesc o suma la care multi dintre noi nici nu viseaza sau nu vor face in 3 vieti. De asemenea, masinii foarte scumpe sunt si cele de epoca, daca pretul unei masini noi de la producator este aproximativ 30.000$ (o masina pentru servici) ei bine, aceste clasice, vechi de 40-50-60-100 ani pot atinge niste cote exagerate daca sunt originale sau reconditionate cu piese originale.

| doctorrusen a răspuns:

Marca dr rusen

| Andrei_Barangel_1999 a răspuns:

Lambugini Xdd

| Daniel_Andrei_Pirvan_2000 a răspuns:

Dupa mine eu cred ca ar fi audi pentru ca tatal meu are un audi a9 si a dat pe el în jur de 100.000 de mii de euro. Nu vreau sa ma laud.

| johnnny123 a răspuns (pentru Daniel_Andrei_Pirvan_2000):

Așa este, pentru că pe planeta asta nu există mașini mai scumpe de 100.000 de euro.

Aș mai fi curios și cum anume și-a cumpărat o mașină care nu are deocamdată nici măcar o dată certă de lansare.

Dar important e că nu vrei să te lauzi

| Saske96 a răspuns (pentru johnnny123):

My friend, exista si masini care costa 16 milione de euro sau un Bugatti chiron ii 2 milione de euro

| johnnny123 a răspuns (pentru Saske96):

Multumesc pentru informațiile valoroase.

Am să-ți ofer și eu una la schimb: mai sus, atunci când spuneam că "nu există mașini mai scumpe de 100.000 de euro" foloseam ceea ce se numește "sarcasm".

| Saske96 a răspuns (pentru johnnny123):

Na bine, si eu puteam sa zic ca Bugatti-ul e 10.000 de euro, hahaha ce sarcasm am, nu

| johnnny123 a răspuns (pentru Saske96):

Pana acum ai dovedit ca nu-l detectezi si ca nu intelegi cum functioneaza. Dar tu poti sa continui, probabil mai ai si alte lucruri de dovedit