| Șușa_Mary_1994 a întrebat:

Care e cea mai buna marca de laptopuri? Si sa nu fie nici foarte scumpa.
Dau funda! happy

8 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

De obicei un laptop il alegi dupa performante, specificatii, materiale, si nu dupa firma...

| Șușa_Mary_1994 explică (pentru sltlp):

Si te astepti sa iti dau funda?

| sltlp a răspuns (pentru Șușa_Mary_1994):

Nu mai pot eu de amarata ta de funda. Eu nu vin la cersit de funde aici si nici cum fac altii la cersit de like-uri sau alte prostii. Invata sa apreciezi o informatie valoroasa! Cu gandirea asta de nimic nu faic nimic. La o masina, faci oare fix asa? Daca e bmw, fie el si din 90, sigur e lux.

| Lex169 a răspuns:

Lenovo,Asus si Acer ofera laptopuri bune si sunt unele modele mai ieftine.

| HaKa93 a răspuns:

Calitate-pret cea mai buna mi se pare Lenovo

| Alin4uuu a răspuns:

Sincer cea mai buna marca e HP din asta am si nu m-a dezamagit nici scump nu e depinde de model eu am dat 1400 lei pe el si e super

| BlackNinja a răspuns:

Parerea mea e ca cele mai bune si mai ieftine laptopuri sunt cele Lenovo.Ar mai fi pe langa aceasta marca si Asus(cum mi-am luat eu), Acer si Sony. Cele mai bune laptopuri pentru jocuri(de gaming) sunt cele de la Alienware, dar sunt scumpe.

| SonicTheHedgehog a răspuns:

Toshiba, Lenovo, HP, Asus, Acer, Dell.