| christinaAG12 a întrebat:

A auzit cineva de crema pentru cresterea parului Monistat? Daca da, as dori sa stiu cat costa si unde se poate gasi.In farmaciile romanesti este disponibila? Daca da, atunci unde anume.Sau vreun site de unde pot comanda, de preferat romanesc.(si da, stiu ce contine crema)Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| kikita99 a răspuns:

Buna, eu am primit-o dar iti spun din toata inima nu este buna de nimic. Se aplica la radacina si am facut la matreata de nu stiam cum sa mai scap, asa ca eu te sfatuiesc sa folosesti uleiul de racin este mult mai bun. Sper ca ti-am fost de ajutor