| Utilizatoare123 a întrebat:

A avut cineva parfumul Killer Queen by Katy Perry? Cum vi se pare? MIroase bine, rezista?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca mie imi place mirosul, poate tie nu-ti place. Este o regula dovedita. Gusturile difera.

| Simpatic a răspuns:

In materie de parfumuri este bine sa testezi inainte sa cumperi, zic asta ca regula generala, de ce? Pentru ca si aici gusturi nu se discuta
Ce ii place lui x s-ar putea sa nu-i placa lui y!

| blairelovesmusic a răspuns:

Nu l-am avut, dar la pretul pe care il are nu cred ca e un parfum bun. Mai bine ai economisi bani ca sa iti iei un parfum mai de calitate.

| Alexia26 a răspuns:

Il poti cumpara online de aici https://rochii-dama.com/parfumuri-originale-femei-un-cadou-de-8-martie Poate difera pretul fata de Sighetu Marmatiei! Deun magazin fizic. Zic si eu.