| aestahv a întrebat:

A comandat cineva de pe boldbeauty.ro? Produsele sunt originale sau nu?
Vreau să comand niște produse de păr Keune și au prețuri mai mici decât celelalte site-uri și vreau să mă asigur că sunt ok înainte.

2 răspunsuri:
| 0RASPUNS0 a răspuns:

De pe aliexpres nu prea sunt originale...trebuie da te uiți la distribuitor și cât costa! Dacă în magazin original e 300 lei și pe site e 20 lei nu te aștepta să fie original

| Cristina_Ghisoiu_1983 a răspuns:

Buna, ai comandat pana la urma? As dori sa comand si eu si stau in dubii…