| crytical a întrebat:

A comandat cineva de pe hainefashion.ro? Nu prea am incredere in site.uri din astea si vreau sa stiu daca sunt de incredere. Funda...

2 răspunsuri:
| GummyBear05 a răspuns:

In general multi oameni isi iau teapa cu hainele de pe net. Unele sunt exagerat de mari sau materialul nu coincide cu descrierea. Daca vrei de pe net cauta la site-urile unor magazine mai cunoscute stradivarius, bershka, terranova. Eu cel putin asa as face. Sper ca te-am ajutat>:d

| miki12345 a răspuns:

Eu imi cumpar haine de 6 luni de la ei si sunt foarte multumit hainele sunt numai italya si au niste materiale super si daca nu mi sa potrivit masura mi-au facut schimb cu o alta masura