| Adelina102 a întrebat:

A folosit cineva crema autobronzanta de la avon? e buna? lasa pete?sad...eu am tenul mai inchis si nu stiu care sa-mi iau.Sunt 2. una autobronzanta pentru fata si corp si alta pentru tenul deschis/mediu.Sau stiti voi alta crema dar sa nu fie scumpa si sa nu lase pete?

5 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Lasa pete nu folosi

| Noname_4934 a răspuns:

Eu m-am dat pe picioare vara trecuta cu prima si la sfarsitul verii imi venea sa'mi smulg parul din cap.Se lua ziceai ca e fond de ten, dar in primele saptamani era un bronz foarte frumos.

| CristinaElena96 a răspuns:

Ooosad deci nu asta
am o colega s-a dat doar pe mainirolling on the floor))
si tenul alb
si arata groaznic lasa pete.

| d3ea_1766 a răspuns:

Este buna.se vede fain dar la un moment dat zici ca nu te-ai spalat de mult timp.si cred ca s-ar putea sa se ia pe haine. am si eu o prietena care foloseste si ea e multumita de crema, acum depinde si cum arata la tine cand esti data...

| Carenita a răspuns:

Vai iubita...nu da banii pe asa ceva.mi-am cumparat luna trecuta si nu sunt deloc multumita sad prima zi arata super.are un aspect lucios, dar urmatoarele zile zici ca nu te-ai mai spalat. poti sa faci si baie si sa te speli cu buretele ca tot nu se duce.raman niste pete foarte urate care se duc greu.mai bine bronzeaza-te natural :*