| anonim_4396 a întrebat:

A folosit cineva crema de la Bioderma Sebium Hidra? Daca da, este buna?, deoarece urmez un tratament si pielea mea a devenit foarte uscata.

Răspuns Câştigător
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus @Tyna_2765! Mai întâi trebuie să vezi dacă aceasta este crema care se potrivește tipului tău de ten, crema despre care vorbești este recomandată tenului gras deshidratat. Eu cred că ar trebui să consulți un dermatolog, dar dacă nu ai chef de așa ceva sfatul unei cosmeticiene ți-ar prinde bine. În cazul în care este crema adecvată, înseamnă că nu-ți priește, poate că are în compoziție substanțe pe care pielea ta nu le suportă și renunță la ea. Îți scriu toate acestea din proprie experiență, pentru că nici tenul meu nu tolerează toate produsele cosmetice.
Mari succese și o zi cu zâmbet să ai!

1 răspuns:
| jullyana a răspuns:

Poate fi din cauza lipsei vitaminei e in organism, si da e buna crema data))