| mast3r001 a întrebat:

A folosit cineva crema "Ivyss - Crema cu extract de melc si ulei de jojoba" http://www.top-shop.ro/......08-p4.html

Va rog cat mai multe raspunusuri...am o groaza de cosuri si nu stiu cum sa scap de ele :((

Răspuns Câştigător
| Miralfn a răspuns:

Nu, dar am folosit o crema de la plafar tot cu extract de melc, nu mai retin acum marca, a costat cam 55 de lei, dar nu a avut nici un efect pentru cosuri. Pielea a ramas mai fina si mai placut la atingere, dar cam atat. Pt cosuri eu am folosit o crema de la Garnier si e cat de cat bunicica, care costa 24 de lei.

3 răspunsuri:
| ciufiXXXXXX a răspuns:

Iti recomand de la avon
is suupeeeeerr bune:XX
de fiecare data cand am cosuri ma dau cu ea seara apoi pana dimineata deja s-au redusbig grin

| ericka9 a răspuns:

Nu am incercat dar pentru cosuri iti recomand Zineryt.:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E foarte ok. Eu am 28 de ani si inca mai am astfel de probleme. INsa folosesc Ivyss de vreo 2 luni si acum tenul este foarte curat