| Lala20 a întrebat:

A folosit cineva sampoanele "Klorane cu extract de mirt pentru par gras cu matreata" sau "Vichy Dercos Sampon antimatreata par gras"? Sunt eficiente? Reduc sebummul (pentru ca asta ma intereseaza mai mult, nu matreata)? Are rost sa dau atatia bani pe vreunul din ele?

Răspuns Câştigător
| Biencush a răspuns:

Sunt OK amandoua, le poti incerca fara grija.Eu le-am folosit, dar dupa ceva timp nu isi mai faceau efectul, am fost nevoita sa le schimb.Acum folosesc Elseve de la L'oreal, cel pe galben, cred ca e cu lamaie si is mai multumita ca niciodata.