| mara_9541 a întrebat:

A folosit cineva vreo crema de la vichi(sau alta) pentru celulita de pe solduri si(sau) abdomen care a dat rezultate?

4 răspunsuri:
| bubu_7778 a răspuns:

DA big grin eu am folosit crema de la Elmiplant pe baza de piper.Are efect de incalzire a pielii si de inrosire exact ca masajele de la saloane.Se numeste Cellulight si este un tub roz.Are si gel de dus. Ti-l recomand cu drag pentru ca sincer sunt vizibile rezultatele

| mioara a răspuns:

Da de la oriflame

April
| April a răspuns:

Elancyl -de la Galenic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Am folosit eu, nu au dat niciun rezultat.
Personal, nu mi se par grozave produsele Vichi sau Elancyl.
Cremele care au efect sunt cele termice, se fac împachetări, zona tratată se încălzește și așa se alimină surplusul de apă din țesutul adipos.
Am fost mulțumită de crema anticelulitică termică de la Forever.
Pa, pa.