| dedfgv a întrebat:

A incercat cineva fondul de ten cu proprietati adaptabile de la oriflame? e bun pentru tenul gras? acopera imperfectiunile?

4 răspunsuri:
| Andra80 a răspuns:

Nu este grozav. daca ai ten gras se cam duce.incearca ceva de la l oreal cel sub forma de spuma.e mai bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu recomand aceste firme pentru ca dispar ca prin farmec de pe ten, eu ti-as recomanda sa folosesti un fond de ten compact sau de la Maybelline dream mousse.

| AlexandraS a răspuns:

Am avut si e prost, nu mai folosesc produse oriflame pentru ca si dermatoloaga mea mi-a spus ca sunt greu acceptate de piele.Eu iti recomand daca vrei sa nu cheltui multi bani ceva de la Avon, sunt produse mai bune si mai ieftine in plus (din experienta pentru ca si eu am ten gras si de obicei fondul de ten daca nu e bine ales iti face si mai rau)

| krissF a răspuns:

Nu am incercat, in schimb as putea sa iti spun unul care mi se pare cel mai bun. L´Oréal Paris True Match, acopera tot ce vrei tu, e perfect si dureaza. Avon si oriflame m-au dezamagit ca fonduri de ten. Evident exista si unele diferente de preturi.