| TheAlphaFemale a întrebat:

A incercat cineva plasturii pentru puncte negre pregatiti in casa(o lingura de gelatina + o lingura de lapte se amesteca si se pun la cuptorul cu microunde pentru 10 secunde, dupa care se aplica pe zona cu probleme cu ajutorul unei pensule si se indeparteaza cu atentie dupa 10-15 minute)?

2 răspunsuri:
| fdhgcvnb a răspuns:

Buna! Eu am incercat din curiozitate.Nu este nevoie sa tii 15 minute~odata ce masca s-a intarit o poti indeparta.Sincer eu nu prea am puncte negre, asa ca nu am vazut mare lucru dupa ce am indepartat-o, cum am mai zis, am incercat mai mult din curiozitate. Poate la tine va functiona mai bine.

| kytty12 a răspuns:

Eu am incercat ceva de genul asta doar ca am pus si castraveti si m-am iritat.