| dedfgv a întrebat:

A incercat cineva pudra de la miss sporty http://www.bbcollection.ro/......742-1.html pe net am auzit numai pareri de bine despre ea est adevarat?

Răspuns Câştigător
| sssss a răspuns:

Hey! O am si eu si am de gand sa o mai cumpar! Este foarte buna mai ales daca ai ten gras(nu o sa-ti mai luceasca fata)si in plus dureaza pe fata si iti calmeaza cosurile(daca ai) plus ca le si acopera.Eu te sfatuiesc sa o cumperi.In plus nu este nici scumpa.
O zi buna!:*

1 răspuns:
| sqrt a răspuns:

Miss sporty e una din marcile pe care le utilizez zilnic si crede-ma merita asa ca eu te sfatuiesk sa o alegi