| darts01 a întrebat:

A incercat vreun barbat Vichy Dercos Aminexil PRO tratament intensiv impotriva caderii parului pentru barbati sau recupar sa stiu daca este bun?

3 răspunsuri:
| Daniel9988 a răspuns:

Toate-s chestii strict comerciale.

2 linguri ulei de masline + 1 galbenus de ou + cateva picaturi de lamaie (sau o fiola de vitamina C care intareste parul); apoi, omogenizate se aplica pe parul curat, se sta 45 de minute, dupa care se spala cu sampon;

Daca folosesti gel de par nu are cum sa nu iti cada.Sau sa fie genetic.Eu sunt disperat ca taica-miu e chel happy

| simina96 a răspuns:

Buna! Eu am folosit mai demult varianta pentru femei aceeasi marca si nu m-a ajutat deloc, bani aruncati degeaba.Nu recomand.

| xxt0much a răspuns:

Incearca produse fara chimicale, pe cele organice. Arunca o privire aici.
https://organik.ro/account/activereferal-8f00bec0e4c673ff47ee894c774e64ec