| anonim_4396 a întrebat:

Aceasta geaca este de baieti sau fete?
http://postimg.org/image/nsaavzdu1/
Are fermoarul pe partea stanga(nu se vede in poza)
Dau funda, mersi.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Adica lacatul fermoarului este pe partea stanga happy ( am gresit la exprimare)

| Lola05 a răspuns:

Nu pot vedea imaginea, îmi dă o eroare. Totuși, ce contează asta? Dacă îți place modelul și cum se așează pe tine, nu cred că e atât de important pe ce parte are fermoarul pentru că nu se va uita nimeni la aspectul ăsta. Nimeni nu va ști că e de fete sau băieți, important e să-ți placă ție. Eu am purtat de multe ori haine destinate băieților laughing
Numai bine!