| xXx_6498 a întrebat:

Acesta este un mesaj pentru tota lume care vrea sasi fileze singuri parul, fara sa se mai duc la coafor.
Mi-am lasat parul mare, si dupa un an a devenit prea des state foarte umflat, eram disperat, pentru ca stiam ca la frizerie o sa iasa urat, ca aia habar au pe ce lume traiesc, si ma plimbam prin cora si am vazut accidental o foarfeca speciala pentru filarea parului, a costat 15 lei, si am luato, si e super tare acu cand am nevoie de filare, nu trebuie sa ma mai ingrijorez ca daca ma duc la frizer ese urat, pentru ca ma filez singur, si e misto ca nu taie parul, in fileaza, chiar daca apesi tare pe o suvita, nu o taie, si acu cu 15 lei, ma fac singur, nu mai dau banii la frizer, si ma fac cand vreau.
Sper ca v-am ajutat cu ceva.SUCES!

2 răspunsuri:
| BOOBZen a răspuns:

Mersi pentru informatie, a si ro0zro0z,o poti gasi la magazinul Cora, eu am gasit

| aalleexandra a răspuns:

Unde pot gasi o foarfeca dinaia?