| PiessosTacoss a întrebat:

Acqua Di Gio Profumo, Dolce & Gabbana The One sau Bleu de Chanel? As vrea ceva nou, fresh si potrivit in general pentru ieșiri atat cu prietenii dar si date uri dar nu ma pot decide care este mai bun laughing

3 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

"Eau de Poubelle" by Chlotilde!
The Best!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bleu de Chanel, Dior Sauvage, Paco Rabanne Invictus, Eros Versace

| MihaiSpeedster a răspuns:

Pai nu o sa obtii niciodata aici unanimitate de opinii. Fiecare va spune ce ii place lui. Du-te frumos la magazin si miroase mostrele, si vezi care iti place tie cel mai mult. Eu personal prefer Chanel. Acqua di Gio e vechi si antic, si-l iau toti cocalarii ca sa se simta emancipati. Aroma e prea clasica si plictisitoare. Dolce & Gabanna e tot fita, tot preferat de cocalari fitosi, important e sa stie lumea firma, ca sa aiba impresia ca esti bogat. Aroma stridenta.
Chanel e pentru sofisticati. Cu Chanel nu dai niciodata gres.