| pepit0disko a întrebat:

Adidasii unisex pot fi purtati si de fete si de baieti?

18 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sigur, de aceea se și face precizarea, unisex.
Pa, pa.

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Da! cuvantul unisex il vei mai intalni si la haine si la parfumuri! se folosesc de ambele sexe!

| Gentiana a răspuns:

Cuvantul''unisex'' nu iti zice ceva? Asa ca da, pot fi puratati si de sexul feminin si de sexul masculin.

| Ana-Maria94 a răspuns:

Poi daca sunt unisec da.

| Gipsy a răspuns:

Da.De aceea se numesc unisex

Răspuns utilizator avertizat
| liongirl a răspuns:

Buna!`Din cate stiu eu, da.Sunt produse facute si pentru femei, dar si pentru barbati!`happy

| IloveCats a răspuns:

Da happy
Si orice alt produs unisex.

| adellyna a răspuns:

Daca sunt unisex, da

| sίмρℓε☻кι∂a a răspuns:

Da...Acum am si eu o intrebare...DE unde` esti?

| alecs871 a răspuns:

Ce chestie, unisex, eu cred ca ar fi mai bine sa se numeasca bisex, sau bisexuali.

| didee a răspuns:

Apai tu ce crezi? ca daca scria "unisex" este doar pentru femei sau doar pentru barbati? sunt curioasa in privinta varstei tale. cati ani ai?:smug?>?

| mariusciocan a răspuns:

Nu.doar cei care fac sex cu unii. d-aia ii zic unisex. ca fac sex cu multi.

| wormy a răspuns:

Da, de aia le zice"unisex" happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.Practic asta inseamna unisex(sau universal)ca pot fi purtati si de fete si de baietiwinking.

| AnaÎşiSchimbăNumele a răspuns:

Da, de aceea se numesc "unisex". Adica acelasi lucru pentru ambele sexe.

| Aℓεxąηdяą a răspuns:

Da. unisex inseamna si pentru barbati si pentru femei. poti intalni acest cuvant pe mai multe lucruri