| candycane16 a întrebat:

Ajutati-ma va rog! am parul blond deschis, as vrea mult sa mi-l vopsesc, roscat. cam asa ceva http://www.google.md/......tp?/imgres r:34, s:182&tx=110&ty=42&biw=1280&bih=933 cum credeti, se va primi pe par blond? daca da, cu ce vopsea as putea sa-l vopsesc? merci anticipat! :*

1 răspuns:
| biakbia a răspuns:

Pai asta depinde si cum te prinde aceasta culoare cel mai bine ar trebui sa te vopseti de doua ori dar nu in acelasi timp cam aprox dupa o saptamana asta ar fi cel mai bine sper ca te-am ajutat funa big grin