| aeerda a întrebat:

Am auzit ca exista un sprai pentru indreptarea parului.Cine poate sa imi dea mai multe detalii despre el si de unde pot sa-l cumpar?

Răspuns Câştigător
| Isabelee a răspuns:

Hei! :)
Da exista un spray dar nu este pentru iondreptarea parului ci pentru protejarea parului atuncunci cand folosesti placa de par. O poti cumpara de oriunde daca nu gasesti te duci la un coafor aproape de tine si intrebi... si din cate stiu e pana in 30 lei :-? cred nu stiu sigur :) uite cateva exemple : http://www.wigmond.ro/......oducts.php http://www.beautystores.ro/......laca.html, http://www.okazii.ro/......parul.html [acesta este mai scum un pic dar probabil este si mai bun ].

3 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Buna.
Ca sa-ti fiu clara : nu exista niciun spray care sa-ti indrepte parul.
Exista doar spray-uri cu care sa te dai inainte sa-ti faci parul cu placa pentru a nu-ti arde parul atat de tare,si ti-l netezeste in caz ca firele o iau razna si se electrizeaza. Se numeste Wella High Hair Flat Iron Sprayhappy
Si exista o gramada de samponuri de la elseve, dar nu iti indreapta parul! Ci doar il ajuta sa nu se onduleze atat de tare, in niciun caz nu ti-l indreapta.
Am incercat, si nu e cine stie ce. E aiurea rau.
Succes.

| EmaS a răspuns:

Thermal Image de la Wella Professionals este un spray impotriva caldurii care protejeaza firul de par in timpul coafurii cu placa sau ondulatorul. Pret: 57 lei

Smoothation de la Londa Professional este o lotiune pentru indreptarea parului, cu protectie impotriva caldurii. Are efect antistatic si intensifica stralucirea parului pana la urmatoarea spalare. Pret: 33 lei

| ღLexUL0v3ღ a răspuns:

Http://www.wigmond.ro/......oducts.php

sper ca ti.am fost de ajutor :* see ya