| Secreeeeeeeeeeet a întrebat:

Am auzit de o metoda de scos puncte negre cu ceai de musetel, dar daca am cateva alunite, mi le poate afecta cu ceva?

3 răspunsuri:
| Andreeac33 a răspuns:

Nu, ceaiul de musetel nu poate dauna alunitelor dar incearca totusi sa le eviti.

| deeamaria a răspuns:

Nu dauneaza deloc alunitelor ceaiul de musetel. Nu stiu cine ti-a zis dar a facut o mare prostie. Stai linistita,. Funda?

| deliqventa13 a răspuns:

Nu draga mea, si eu am alunite pe fata si ma spal cu ceai de musetel de 2-3 ori pe saptamana si nu mi se intampla nimic cu alunitele big grin