| anonim_4396 a întrebat:

Am fost pana acum la n saloane cosmetice si toate angajatele de acolo se laudau ca vai, ele penseaza tot orasul si sunt cele mai bune, ca sa vin doar la ele etc.
Dar toate pensau... ochiometric.
Nu am gasit una care sa penseze cum trebuie. Adica asa: https://youtu.be/i4Jf-W8j8fw

Unde gasesc un salon cu angajate care sa nu penseze din ochi, ci ca in filmarea din link?

4 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Găsești destul de greu. Majoritatea pensează prost.

| Digikey a răspuns:

Daca are experienta nu are nevoie sa te traseze pe fata ca la gradinita.
Poate dai de vreo mioapa care are nevoie de sabloane ca sa-i iasa o linie de 1cm dreapta.

| Nonolita a răspuns:

Reclama aduce clientii. Se lauda. Iar unele stiu un singur "model" si se cred specialiste. Trebuie sa cauti una care face cum vrei tu, nu sa fie laudata de altii.

| Hirol a răspuns:

Numai in Bucuresti gasesti profesioniste. Tipa care penseaza cel mai bine de la mine din oras face numai un singur stil de spranceana de pitipoanca dreapta oribila. Orice ii ceri ea iti face asa