| malinadobreanu a întrebat:

Am gambele foarte scurte, ceea ce face sa para ca am coapsele mult mai goase decat sunt. Ce as putea face sa mi le mai lungesc putin? Am 23 de ani, oare se mai poate altfel decat chirurgical?

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu mai ai ce face, fiindca capetele de crestere ale oaselor s-u calcificat. Chirurgical nu-ti recomand fiindca e o interventie chinuitoare si posibil mutilanta.

| sese a răspuns:

Nu; procesul de crestere s-a oprit

| crookedsight a răspuns:

Bun,

Pentru

| crookedsight a răspuns:

Salut,

Pentru exterior mă gândesc la jampiere (cum poartă fetele în ultima vreme), care sunt şi la modă acum, asta dacă vrei sa porţi fuste şi să te simţi lejer.

Iar în rest - fock it! Cine te place, te place şi aşa. Nu cred că trebuie să laşi acest aspect (pe care nu ai de ce să îl vezi ca pe o tragedie - că nu e) să influenţeze modul tău de a fi şi de a gândi. Până la urmă ăsta e cel mai de preţ lucru pe care îl avem şi prin care ne cernem partenerii de viaţă şi prietenii. Reciproca e valabilă happy

Baftă happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bineinteles aceasta este o problema care cu siguranta nu o vei putea rezolva fara ajutorul unui specialist.Este ceva mai serios decat o alta simpla problema. E iti recomand sa ceri parerea unui specialisy nici decum altor in afara domeniului